Cara Penyertaan

Beli pek promosi Tabung Pendidikan Colgate.

2 x 250g Maximum Cavity Protection Great Regular Flavor
2 x 250g Maximum Cavity Protection Fresh Cool Mint
2 x 225g Maximum Cavity Protection Plus Sugar Acid Neutralizer
250g Maximum Cavity Protection Great Regular Flavor
250g Maximum Cavity Protection Fresh Cool Mint
175g Maximum Cavity Protection Great Regular Flavor
175g Maximum Cavity Protection Fresh Cool Mint
175g Kayu Sugi Herbal Asli
175g Kayu Sugi Pemutih

* Pek Kembar = 2 penyertaan

Kod unik dicetak di bahagian dalam setiap pek promosi.
Sila koyakkan kotak ini dan lihat dalam.

COLGATE <jarak> Kod Unik 8 Alpha Angka <jarak> Nama Peserta <jarak> Umur Anak Untuk Kempen ini

Sebagai contoh:COLGATE A1246723 Ali Bin Ahmad 10

SMS ke 011 1012 2989

COLGATE <jarak> Kod Unik 8 Alpha Angka <jarak> Nama Peserta <jarak> Umur Anak Untuk Kempen ini

Sebagai contoh:COLGATE A1246723 Ali Bin Ahmad 10

WhatsApp ke 011 1012 2989

Daftar & Sertai Sekarang

Sertai Sekarang

Penyertaan Melalui SMS

Pengesahan akan dihantar dalam masa 72 jam
(pada hari bekerja sahaja)

Penyertaan Melalui WhatsApp

Pengesahan akan dihantar dalam masa 72 jam
(pada hari bekerja sahaja)

Penyertaan Melalui Web

Balasan selepas semakan Penyertaan dan Kod Unik.

Tabung Bantuan

Jumlah bernilai RM100,000 menanti anda.



Penaja Bersama:


SERTAI SEKARANG

Mulakan langkah anda hari ini !!!

TEMPOH PUSINGAN KELAYAKAN

Tempoh peraduan ini terbahagi kepada 4 pusingan:-

PUSINGAN-PUSINGAN
Pusingan A 1 Oktober 2017 - 16 Oktober 2017
Pusingan B 17 Oktober 2017 - 6 November 2017
Pusingan C 7 November 2017 - 27 November 2017
Pusingan D 28 November 2017 - 16 Disember 2017

PEMENANG

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Utama Pusingan D

Siti Norzana Binti Kasmuri Zainoul Ariffin Bin Zaky

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Kedua Pusingan D

Abd Rahman Bin Musbah Muhammad Amsyar Aqwa Bin Jolahie
Abdul Wakil Bin Hasbi Muhammad Anas Bin Mohd Taqiuddin Al Helm
Achmad Rafiuddin Bin Ahmad Raffail Muhammad Ghadafi Putra b Mokhtar
Al-arfan Bin Al-aza Asham Muhammad Harris Danial Bin Suhaili
Anis Faranidayu Binti Azmi Nang Amirah Binti Baharin
Aniza Binti Zakaria Nor Yati Binti Zolkopri
Auni Firdina Binti Abdul Talip Noraliah Afrina Binti Jaafarullah
Awang Mohd Zahir Bin Awang Suhaili Nur Adriana Insyirah Binti Norhisham
Dickson Dino Nur Atilia Nafisa
Farisha Qasdina Binti Sharizan Nur Hazira Binti Jaidi
Hazwan Haziq Hidayatullah Bin Yafi Nur Hikmah Binti Sulaeman
Iqbal Fathullah Bin Zaimi Nurain Binti Roslee
Jamaluddin Bin Abdul Rahman Nurizani Azila Binti Azman
Jozirieldanny A/l Joperi Nurshaqina Binti Shamsudin
Marsya Farihah Binti Mohamad Taufek Nurul Afiqah Binti Norazman
Minhalina Binti Mohd Farid Nurul Hana Binti Ayub
Mohammad Idham Firdaus Bin Eddie Rosman Putri Dania Lisyana Binti Mohd Zahid
Mohammad Nurul Hidayah Bin Baharudin Roszilah Bte Mansor
Mohd Shukri Samsuddin Saniah Binti Aman
Mona Nurinsyirah Binti Mazlan Siti Nur Batrisyia Athirah
Monica Diana Siti Nur Syakira Binti Abdullah
Muhamad Danish Haikal Bin Mohd Rafi Suriani Binti Sulaiman
Muhamad Hanafi Bin Yahya Syed Mohamad Kamal Bin Syed Sofi Barakba
Muhammad Afif Harith Bin Mazlan Wan Nur Ellya Fathiah Binti Wan Mohd Apindi
Muhammad Afiq Bin Mohd Sokri Zulfhakar Bin Zulkharnaim

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Utama Pusingan C

Koo Wai Hong Mazura Binti Hussin

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Kedua Pusingan C

Ahmad Irfan Bin Ahmad Zaini Noor Azmer Bin Mohd Yusoff
Ahmad Suhaimi Bin Ahmad Kusairi Noor Azwani Abdullah
Aisyah Binti Rizal Nor Aina Natasha Binti Zairon Izan
Albert Rafael Norsyafirah Binti Suhaimi
Bryan Zechariah Lee Zhi Xuan Nur Dini Haji Gahzali
Chor Hui Ying Nur Hijratul Izatie
Dhia Nuruljannah Mohd Zainudin Nur Khairina Bt Khairuddin
Falisha Binti Yusof Nurfadhilah Husna Binti Mohamad Fauzi
Grace Dairiam Nurhafika Halim
Harnisuzana Binti Muktar Nurin Huraiyah
Hazim Haikal Bin Abdullah Nurin Jazlina Bt Jas Wari
Jovinia j b Yong Phuah Siew
Masliana Bte Juhaepah Rohaini Binti Ab Malik
Mohamad Aieffie Bin Khalil Roslizawathy Bt Ismail
Mohamad Hanafi Bin Samsudin Sarimah Binti Hasan
Mohd Alias Bin Bahari Sharifah Batrisya Ahdiya Binti Abdullah
Mohd Nizam Bin Abdullah Siti Aida Binti Zakaria
Muhamad Faris Syazwan Bin Mohd Fazrin Sofea Nasreen Bt Razali
Muhammad Danial Azhar Telagavadi A/p Anathan
Muhammad Irfan Daniel Bin Abdullah Umi Kalsom Binti Samsuddin
Muhammad Norfarish Hakim Wan Amirul Haikal Bin Wan Arman
Muhammad Putra Aqhil Haziq Bin Zahari Wan Yusilaini Wan Yusof
Muhammad Syamil Bin Ahmad Sukri Wong Sau Kin
Muhd Zafrisham Zarina Binti Richuan
Ng Boon How Zuraida Binti Zakaria

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Utama Pusingan B

Masdalena Bt Masduki Mohamad Muzammir Bin Mohamad Rashidi

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Kedua Pusingan B

Adibah Nor Diyana Bt Mohd Zol Munirah Bte Rassi
Ahmad Adam Fahmi Ng Ll Yue
Ahmad Bin Othman Nor Rabiatul Adawiyah Binti Mohamed Rose
Amir Zaquan Bin Ahmad Zul Ahzam Norizan Binti Ismail @ Mohamad
Amirah Binti Ibnu Hassan Nur Aleya Afrina Binti Saiful Azhar
Amirul Aiman Bin Abu Said Al Khadri Nur Anisah Khaisarah Binti Shamturoni
Haduyah Binti Omar Nur Fairuz Natasya Binti Mat Tahir
Haikal Damian Bin Mohd Haidi Nur Farahi Binti Zaharudin
Haliza Bt Hassan Nur Fasya Alieya Binti Zainon
Ikhwan Bin Hasrolnizan Nur Shamimi Allysha Bt Mohd Kamarulzaman
Ismalariah Binti Ishak Nur Syakirah Dania Binti Mohd Norisham Mu
Kamariah Binti Ismail Nurhanis Binti Rosman
Liyana Bt Mohd Nurul Izzati Batrisyia Bte Amran
Mashariah Binti Sapie Nurul Mashitah Binti Tajudin
Mohammed Bin Abdullah Nurul Syazwina Binti Mohd Yahya
Mohd Fahizul Bin Suhaimee Raventhiran
Mohd Fikri Hakimi Bin Mohd Fazlie Rohani@hanim Binti Hashim
Mohd Shukri Bin Abdullah Roslina Bt Awang
Muhamad Rafiq Damyeal Santhy A/p Muthusamy
Muhammad Afiq Hilmi Bin Zakeri Siti Nurfara'ain Binti Abdullah
Muhammad Azrul Hairi Bin Azizul Helmi Suhaila Binti Saedan
Muhammad Fitri Haiqal Bin Ahmad Velove Vexie James
Muhammad Hariz Zakwan Bin Jamalulail Wan Nor Fatihah Binti Mat Idris
Muhammad Iqbal Nizamuddin Bin Che Afandi Yushasmiza Binti Mehamad Yusof
Muhammad Najwan Bin Zarudin Zalina Abdul Ghani

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Utama Pusingan A

Imran Ihsyam Bin Mohd Nazir Nur Hazimah Amani Binti Maarof

Senarai Pemenang untuk Pembiayaan Kedua Pusingan A

Aderi Bin Ali Muhammad Aiman Wafiy
Ahmad Aqil Iman Bin Mohamad Hamiz Muhammad Alif Safwan Bin Ngah
Aisyah Binti Mohd Tamri Muhammad Haiqal Bin Safizan
Aqil Haidar Bin Khairuzudin Muhammad Zakwan Bin Dzulkifli
Athira Zahida Bt Hj Nazira Binti Md Radzi
Che Hakimie Bin Che Nordin Nina Kamarina Kamaruddin
Chin Chien Loong Noraini Bt Othman
Dian Puspitasari Norbaliqis
Farizal Bin Mustaffa Nur Ain Binti Mohamad Dom
Foon Shun Kit Nur Amani Insyirah Binti Mohmad Kamal
Harith Bin Norazhar Nur Farzana
Hazim Afiq Bin Razali Nur Ienarah Husna Binti Ahmad Safruk Hakim
Huwaina Bt Ishak Nur Izzah Binti Mohd Firdaus
Ian Jackson Nur Layla Witra Binti Suherman
Khadijah Binti Ismail Nur Maisarah Bt Mohd Zulkifli
Khayla Hafiy Bt Muhammad Hafis Nurhazreen Aqilah Binti Hashim
Lau Su Chean Rahayu Binti Mansor
Lee Saw Nai Raudhah Husna Bt Abdulmrahman
Leong Chee Kim Rohisham Bin Mamat
Looi Kum Yeng Sharul Suriana bt Shahferi
Mohamed Elias Bin Ghulamnabi Sitti Marlina Binti Mubas
Mohd Fauzi Bin Mohamed @ ABD Manap Suraiya Binti Asnizan
Muhamad Amirul Adam Bin Muhd Zambry Suzana Binti Ghazali
Muhammad Adam Haikal Bin Amree Teoh Yen-ni
Muhammad Adam Harith Bin Md Yusobrie Zaharah Binti Draman